REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG otwiera fabrykę w Lipiecku

Koncern PPG dokonał oficjalnego otwarcia zakładu produkcyjnego w Lipiecku w Rosji. Obiekt produkował będzie 25 mln litrów farb rocznie, a dzięki inwestycji powstało 200 nowych miejsc pracy.

PPG fabryka w Lipiecku

Fot. arch. PPG

Budowa nowego zakładu kosztowała firmę 45 mln €. Oprócz części produkcyjnej, która specjalizować się będzie w lakierach samochodowych, powłokach opakowaniowych, farbach przemysłowych, ochronnych i morskich, w budynku mieszczą się pomieszczenia administracyjne oraz laboratoria techniczne.

Jak wyjaśnia Jean-Marie Greindl, starszy wiceprezes oddziału global architectural coatings oraz prezes PPG EMEA, inwestycja umożliwi lepszą obsługę klientów w Rosji i Europie Wschodniej. Przyczyni się także do umocnienia pozycji PPG na rynku EMEA.

Budowę nowej fabryki ogłoszono w roku 2013. Od tego czasu koncern włączył się w kilka lokalnych akcji w Lipiecku, m.in. w renowację tamtejszego sierocińca. Oprócz obiektu w Lipiecku firma ma fabrykę klejów i uszczelniaczy w Kołomnie, i również tam angażuje się społecznie – przekazała m.in. sporą dotację na rzecz lokalnej szkoły.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA