REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG Aerospace – lepsza obsługa Europy Środkowej

PPG Aerospace rozszerzyło możliwości swojego centrum obsługi technicznej na Europę Środkową. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi klienci będą mieli dostęp do uszczelniaczy w formie gotowej, zamrożonej mieszanki.

PPG Aerospace

Fot. shyb / Foter.com / CC BY-NC 2.0

Dzięki wprowadzonym udogodnieniom centrum obsługi zostanie wyposażone w systemy Semkit oraz produkty programu Customised Sealant Solutions. Klienci z Europy Środkowej i Wschodniej zyskają łatwiejszy dostęp do uszczelniaczy.

Posunięcie to pozwoli PPG lepiej spełnić potrzeby lokalnego rynku. Był to naturalny kolejny krok po zwiększeniu zdolności produkcyjnej zakładu w Shildon, gdzie są produkowane i pakowane uszczelniacze.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA