REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pożar magazynu farb w stoczni w Gdyni


W piątek po południu wybuchł pożar w magazynie farb i lakierów Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni. Na szczęście strażakom szybko udało się opanować sytuację.

pożar Gdynia

Fot. LAFD / Foter.com / CC-BY-NC-ND 2.0

Przechowywane w magazynie farby i lakiery szybko zajęły się ogniem, powodując ogromne zadymienie. Pod wpływem ognia cała hala o powierzchni ok. 1000 m² zawaliła się.

Pożar gasiło dziewięć jednostek straży pożarnej. Dzięki skutecznej interwencji strażaków ok. godziny 19 udało się opanować ogień. Nikt nie ucierpiał wskutek pożaru.

Źródło: trojmiasto.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA