a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePowłoka przewodząca na kompozyty w branży lotniczej

Powłoka przewodząca na kompozyty w branży lotniczej

Rosnąca popularność kompozytów w branży lotniczej stawia przed nami nowe wyzwania – na przykład konieczność stosowania powłok przewodzących. Amerykański koncern wprowadził właśnie na rynek nowy produkt tego typu.

Fot. dmncwndrlch / pixabay.com

Nową powłokę przewodzącą CM0485115 wprowadził do sprzedaży oddział Sherwin-Williams Aerospace Coatings. Pozwala ona uzyskać przewodność na podłożach takich jak aluminium czy kompozyty.

Powłoka zapewnia wysoką przewodność na nieprzewodzących podłożach, tworząc na ich powierzchni antystatyczną warstwę. Do tego charakteryzuje się doskonałą adhezją i odpornością na płyny. Jak komentuje Julie Voisin, dyrektorka ds. segmentu rynku Aerospace, Original Equipment Manufacturer Interior oraz Commercial Vehicle Refinish:

W związku z tym, że kompozyty stają się coraz popularniejsze w branży lotniczej, naszym klientom zależy na dostępie do trwałych powłok przewodzących, które spełniają wszystkie wymogi związane z funkcjonalnością, wytrzymałością oraz łatwością aplikacji. Nasz nowy produkt doskonale uzupełnia naszą ofertę oraz jest wyrazem zaangażowania w dostarczanie branży lotniczej wysokiej jakości rozwiązań.

Produkt został zaprojektowany do zastosowania razem z systemami nawierzchniowymi Sherwin-Williams. Może być aplikowany w szerokim zakresie warunków środowiskowych i jest kompatybilny z każdym rodzajem nieelektrostatycznego sprzętu natryskowego.

Źródło: coatingsworld.com