REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Polskie Strefy Inwestycji – wykład na Forum NTM

Oto informacja, której nie może przegapić żaden przedsiębiorca z branży farb. W ramach wrześniowego Forum Nowoczesnych Technologii Malowania zaplanowano wykład specjalny dotyczący Polskiej Strefy Inwestycji, nowego instrumentu wsparcia dla inwestorów.

Forum NTM Polskie Strefy InwestycjiPolska Strefa Inwestycji to element nowego systemu wsparcia firm inwestujących w Polsce. Ma on zastąpić Specjalne Strefy Ekonomiczne – od tego roku będzie funkcjonował równolegle z nimi, a całkowicie zastąpi je po roku 2026.

Właśnie tego zagadnienia dotyczyć będzie wykład specjalny na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania, zatytułowany Polska Strefa Inwestycji – instrument wsparcia dla inwestorów. Nowe regulacje dotyczące funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej na ten temat. Wykład wygłoszą eksperci z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., oficjalnego partnera Forum NTM.

Forum NTM to impreza branżowa, która kładzie nacisk nie tylko na zagadnienia techniczne i nowe technologie w przemyśle farb i powłok, ale również wsparcie przedsiębiorstw działających na rynku oraz wzmocnienie kontaktów biznesowych. Dlatego też wydarzeniu towarzyszyć będzie Forum Wymiany Informacji, Specjalna Strefa Spotkań oraz Strefa Prezentacji firm i instytucji.

Forum, organizowane przez firmę Eco-Line, odbędzie 27-28 września w hotelu Europa w Starachowicach. Więcej informacji na jego temat na stronie internetowej.

Źródło: Eco-Line

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA