a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePolskie Strefy Inwestycji – wykład na Forum NTM

Polskie Strefy Inwestycji – wykład na Forum NTM

Oto informacja, której nie może przegapić żaden przedsiębiorca z branży farb. W ramach wrześniowego Forum Nowoczesnych Technologii Malowania zaplanowano wykład specjalny dotyczący Polskiej Strefy Inwestycji, nowego instrumentu wsparcia dla inwestorów.

Forum NTM Polskie Strefy InwestycjiPolska Strefa Inwestycji to element nowego systemu wsparcia firm inwestujących w Polsce. Ma on zastąpić Specjalne Strefy Ekonomiczne – od tego roku będzie funkcjonował równolegle z nimi, a całkowicie zastąpi je po roku 2026.

Właśnie tego zagadnienia dotyczyć będzie wykład specjalny na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania, zatytułowany Polska Strefa Inwestycji – instrument wsparcia dla inwestorów. Nowe regulacje dotyczące funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej na ten temat. Wykład wygłoszą eksperci z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., oficjalnego partnera Forum NTM.

Forum NTM to impreza branżowa, która kładzie nacisk nie tylko na zagadnienia techniczne i nowe technologie w przemyśle farb i powłok, ale również wsparcie przedsiębiorstw działających na rynku oraz wzmocnienie kontaktów biznesowych. Dlatego też wydarzeniu towarzyszyć będzie Forum Wymiany Informacji, Specjalna Strefa Spotkań oraz Strefa Prezentacji firm i instytucji.

Forum, organizowane przez firmę Eco-Line, odbędzie 27-28 września w hotelu Europa w Starachowicach. Więcej informacji na jego temat na stronie internetowej.

Źródło: Eco-Line