REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jak się mieni ten pigment? Z aplikacją Merck już wiesz

Firma Merck zaprezentowała swoją nową aplikację Digital Color Card. Pozwala ona w bardzo realistyczny sposób wizualizować pigmenty z efektem specjalnym na ekranie smartfona lub tabletu.

Merck pigment

Fot. arch. Merck

Aplikacja jest dostępna na urządzeniach z systemem iOS i Android. To unikatowe narzędzie daje bardzo realistyczny obraz tego, jak pigmenty z efektem specjalnym zmieniają wygląd pod różnymi kątami patrzenia w bezpośrednim świetle. Wyczuwając ruchy smartfona lub tabletu, aplikacja symuluje zachowanie prawdziwego panelu pokrytego farbą. Można również obejrzeć wideo przedstawiające te zmiany. Oprócz wizualizacji aplikacja oferuje szczegółową informację techniczną o każdym pigmencie.

Jak mówi Friedhelm Felten, szef działu Surface Solutions Business w Merck, digitalizacja odgrywa ważną rolę w strategii firmy, zaś nowoczesna aplikacja Digital Color Card to kolejny krok w tym kierunku. Dzięki niej eksperci, projektanci i właściciele marek mają bezpośredni dostęp do palety kolorów z efektami specjalnymi Merck i mogą odkrywać ich możliwości niezależnie od miejsca i czasu.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA