REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Polski Związek Producentów Farb i Klejów na LinkedIn

Polski Związek Producentów Farb i Klejów jest również na LinkedIn! Związek regularnie publikuje na portalu najświeższe wiadomości z polskiej i światowej branży farb i klejów.

Polski Związek Producentów Farb i Klejów LinkedIn

Fot. geralt / pixabay.com

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony PZPFiK na portalu LinkedIn. Śledząc ją, można być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami z branży.

W ostatnim czasie Związek donosił między innymi o rekrutacji na kolejną edycję studiów podyplomowych „Wyroby lakierowe – technologia i zastosowania”, zapowiadał warsztaty Silocones Europe w sprawie zakazu stosowania siloksanów oraz komentował decyzję Komisji Europejskiej w sprawie klasyfikacji bieli tytanowej.

Na stronie publikowane są również zdjęcia i inne materiały z życia Związku. Wszystkich użytkowników portalu LinkedIn zachęcamy do wizyty na stronie PZPFiK.

PZPFiK LinkedIn

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA