REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Interpon na Varso Tower, najwyższym budynku UE

Już wkrótce Europa będzie miała nowy najwyższy budynek, a powstaje on… w Warszawie! Varso Tower zostanie zabezpieczony farbami AkzoNobel.

Interpon Varso Tower AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Biurowiec Varso Tower to dzieło firmy HB Reavis. Projekt stworzyło sławne biuro architektoniczne Foster and Partners. Nowy drapacz chmur, który mierzył będzie 310 metrów, będzie górował nie tylko nad Warszawą, ale i nad całą Unią Europejską.

Estetyka, ochrona, ekologia

Gładka czarna fasada powstanie m.in. dzięki superwytrzymałej farbie nawierzchniowej Interpon D2525 w unikatowym odcieniu Noir Sablé. Z kolei doskonałe zabezpieczenie podłoża zapewnia podkład Interpon Redox Plus. Jak komentuje Mattijn Klaver, manager ds. sprzedaży w oddziale Benelux w AkzoNobel Powder Coatings:

To niezwykle inspirujące, pracować nad tak prestiżowym projektem razem z najbardziej znanymi nazwiskami z branży. Klienci chcą dziś farby, która będzie się prezentowała jak ciekła, ale będzie mieć właściwości proszkowej. Nasza linia Interpon D jest dostępna w szerokiej gamie modnych odcieni i wykończeń. Produkty z tej linii są również bardzo wytrzymałe, przyjazne środowisku, a przy tym opłacalne.

Farby Interpon będą zabezpieczać budynek przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak silne słońce, ostry wiatr i deszcz. A przy tym sprawią, że cała inwestycja będzie bardziej przyjazna środowisku – żadna z wykorzystanych farb AkzoNobel nie zawiera LZO ani toksycznych metali ciężkich.

Gotowy w 2021 roku

Budowa Varso Tower ma zostać oficjalnie zakończona w roku 2021. Na 53. piętrze budynku znajdzie się taras widokowy, gwarantujący niesamowite widoki miasta.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA