REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pogotowie budowlane Sika rusza w trasę po Polsce

Pogotowie budowlane Sika ruszyło w trasę. W najbliższym czasie eksperci Sika podróżować będą po Polsce i służyć poradą w kwestii rozwiązań budowlanych.

pogotowie budowlane Sika

Fot. arch. Sika

Z końcem czerwca żółty Sika Bus wyruszył w swoją trasę po Polsce. Rozpoczął ją w województwie pomorskim, kolejnym przystankiem – zgodnie z planem – będzie województwo mazowieckie.

Eksperci prezentują i służą radą

W ramach pokazów i warsztatów organizowanych w czasie trasy każdy zainteresowany będzie mógł zwrócić się z prośbą o radę do ekspertów Sika, a także na miejscu wypróbować wybrane produkty firmy. Specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania w kwestii rozwiązań budowlanych.

Rozkład jazdy – na Facebooku

Informacje o tym, gdzie w najbliższym czasie pojawi się Sika Bus, publikowane będą na stronie Sika Poland na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia i udziału w mobilnych warsztatach.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA