a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta ruszyła z budową nowego ośrodka w Holandii

Axalta ruszyła z budową nowego ośrodka w Holandii

Firma Axalta Coating Systems rozpoczęła budowę nowego obiektu w Holandii. Będzie się on specjalizował w działalności renowacyjnej. Zakończenie budowy zaplanowano na połowę przyszłego roku.

Axalta ośrodek Holandia

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nowy ośrodek Axalty mieścił się będzie na terenie Business Park Medel w holenderskim Tiel. Obiekt o powierzchni 7250 m² będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące niskie zużycie energii.

Biura, magazyn i centrum szkoleniowe

Budowę oficjalnie zainaugurowali w dniu 19 czerwca radny miasta Tiel Ben Brink oraz prezes oddziału EMEA Axalty, Yves Kerstens. Jak skomentował Yves Kerstens:

Inwestycja w ten obiekt to kluczowy element naszej strategii rozwoju oraz krok na drodze do sukcesów w dłuższej perspektywie nie tylko naszych marek w Holandii, lecz także dla całej firmy.

Nowy obiekt stanie się siedzibą marek renowacyjnych Cromax®, Spies Hecker, Standox i Syrox™ oraz firmy Metalak BV. Mieścić będzie pomieszczenia biurowe, magazyn i centrum szkoleniowe, w którym prowadzone będą warsztaty z napraw lakierniczych.

47 ośrodków na całym świecie

Obiekt w Tiel dołączy do grona 47 obecnie ośrodków szkoleniowych Axalty na całym świecie. Jego otwarcie poprzedza inauguracja dwóch innych centrów szkoleń – w Midrand w RPA oraz w Sydney w Australii.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie