REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta ruszyła z budową nowego ośrodka w Holandii

Firma Axalta Coating Systems rozpoczęła budowę nowego obiektu w Holandii. Będzie się on specjalizował w działalności renowacyjnej. Zakończenie budowy zaplanowano na połowę przyszłego roku.

Axalta ośrodek Holandia

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nowy ośrodek Axalty mieścił się będzie na terenie Business Park Medel w holenderskim Tiel. Obiekt o powierzchni 7250 m² będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące niskie zużycie energii.

Biura, magazyn i centrum szkoleniowe

Budowę oficjalnie zainaugurowali w dniu 19 czerwca radny miasta Tiel Ben Brink oraz prezes oddziału EMEA Axalty, Yves Kerstens. Jak skomentował Yves Kerstens:

Inwestycja w ten obiekt to kluczowy element naszej strategii rozwoju oraz krok na drodze do sukcesów w dłuższej perspektywie nie tylko naszych marek w Holandii, lecz także dla całej firmy.

Nowy obiekt stanie się siedzibą marek renowacyjnych Cromax®, Spies Hecker, Standox i Syrox™ oraz firmy Metalak BV. Mieścić będzie pomieszczenia biurowe, magazyn i centrum szkoleniowe, w którym prowadzone będą warsztaty z napraw lakierniczych.

47 ośrodków na całym świecie

Obiekt w Tiel dołączy do grona 47 obecnie ośrodków szkoleniowych Axalty na całym świecie. Jego otwarcie poprzedza inauguracja dwóch innych centrów szkoleń – w Midrand w RPA oraz w Sydney w Australii.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA