REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PCC Rokita zaprasza na Dzień Inwestora

PCC Rokita serdecznie zaprasza do udziału w ósmej edycji Dnia Inwestora. Dzień Inwestora spółki PCC Rokita odbędzie się już w ten piątek, 21 maja, w formule online.

PCC Rokita Dzień Inwestora

Fot. arch. PCC Rokita

W ramach Dnia Inwestora zaplanowano przedstawienie spółki PCC Rokita, a następnie część poświęconą finansom, z uwzględnieniem wpływu pandemii COVID-19. Spotkanie zakończy się sesją Q&A, jednak uczestnicy będą mogli zadawać pytania również w trakcie całego webinaru.

Całe spotkanie potrwa dwie godziny, od 10:00 do 12:00. Zarejestrować można się na stronie di2021.pccinwestor.pl.

Tegoroczny Dzień Inwestora nie tylko odbywa się po raz pierwszy w formie online, ale również podzielony został na dwa osobne spotkania poświęcone spółkom PCC Exol i PCC Rokita. Webinar poświęcony spółce PCC Exol odbył się w ubiegły piątek.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA