REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PCC MCAA ze złotym medalem EcoVadis

Grupa PCC ogłosiła duży sukces PCC MCAA. Firma po raz pierwszy w historii zdobyła złoty medal społecznej odpowiedzialności biznesu EcoVadis.

PCC MCAA złoty medal EcoVadis

Fot. arch. PCC

Wyróżnienie oznacza, że PCC MCAA znajduje się wśród 5% najlepiej ocenianych przez EcoVadis firm w swojej branży. W stosunku do ubiegłego roku poprawiła swój wynik o 4 punkty.

W 2018 roku firma PCC MCAA została zaproszona przez swoich klientów do raportowania na platformie EcoVadis. Od tego czasu jej wyniki stale się poprawiają. Dzięki platformie wynikami tymi dzielić się może z wybranymi klientami, w tym – uczestnikami inicjatywy Together for Sustainability.

Raportując na platformie EcoVadis PCC MCAA jest, jak donosi Grupa PCC, „jedną z kilkudziesięciu firm chemicznych działających na arenie międzynarodowej, które prowadzą regularną i kompleksową samoocenę w ramach działalności na rzecz zrównoważonej produkcji i konsumpcji oraz odpowiedzialności społecznej”. Ocena EcoVadis jest ważnym elementem kwalifikacji dostawców.

Źródło: PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA