a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneParyskie targi Eurocoat przeniesione na wrzesień

Paryskie targi Eurocoat przeniesione na wrzesień

Organizatorzy targów Eurocoat, które miały odbyć się na przełomie maja i kwietnia, ogłosili nową datę wydarzenia. Targi zaplanowano na 15-17 września w Paryżu.

targi Eurocoat

leva_K / pixabay.com

Początkowo wydarzenie przeniesiono na termin czerwcowy. Ponieważ jednak ze względu na walkę z koronawirusem zorganizowanie targów w tym czasie nadal prawdopodobnie będzie niemożliwe, ogłoszono nowy wrześniowy termin.

Najrozsądniejsza decyzja

W opublikowanym komunikacie organizatorzy tłumaczą swoją decyzję obawami związanymi z koronawirusem i troską o zdrowie wystawców i uczestników wydarzenia. Czytamy w nim:

Biorąc pod uwagę obawy wszystkich firm, biorących udział w wydarzeniu, dotyczące zdrowia ich pracowników, przełożenie tegorocznej edycji Eurocoat wydaje się najrozsądniejszą decyzją.

Równocześnie organizatorzy zapewniają, że chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz służą wsparciem w przygotowaniach do udziału w targach.

Nowy termin i komfortowe warunki

Organizatorzy wydarzenia wierzą również, że w nowym terminie, w komfortowych warunkach, przedstawiciele branży licznie stawią się w Paryżu. Targi Eurocoat Expo 2020 odbędą się w dniach 15-17 września w VIPARIS Exhibition Centre Porte de Versailles, w hali numer 4.

Źródło: Eurocoat Expo