REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paryskie targi Eurocoat przeniesione na wrzesień

Organizatorzy targów Eurocoat, które miały odbyć się na przełomie maja i kwietnia, ogłosili nową datę wydarzenia. Targi zaplanowano na 15-17 września w Paryżu.

targi Eurocoat

leva_K / pixabay.com

Początkowo wydarzenie przeniesiono na termin czerwcowy. Ponieważ jednak ze względu na walkę z koronawirusem zorganizowanie targów w tym czasie nadal prawdopodobnie będzie niemożliwe, ogłoszono nowy wrześniowy termin.

Najrozsądniejsza decyzja

W opublikowanym komunikacie organizatorzy tłumaczą swoją decyzję obawami związanymi z koronawirusem i troską o zdrowie wystawców i uczestników wydarzenia. Czytamy w nim:

Biorąc pod uwagę obawy wszystkich firm, biorących udział w wydarzeniu, dotyczące zdrowia ich pracowników, przełożenie tegorocznej edycji Eurocoat wydaje się najrozsądniejszą decyzją.

Równocześnie organizatorzy zapewniają, że chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz służą wsparciem w przygotowaniach do udziału w targach.

Nowy termin i komfortowe warunki

Organizatorzy wydarzenia wierzą również, że w nowym terminie, w komfortowych warunkach, przedstawiciele branży licznie stawią się w Paryżu. Targi Eurocoat Expo 2020 odbędą się w dniach 15-17 września w VIPARIS Exhibition Centre Porte de Versailles, w hali numer 4.

Źródło: Eurocoat Expo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA