a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneOstatnie chwile na zgłoszenie do konkursu Malarz Roku 2012

Ostatnie chwile na zgłoszenie do konkursu Malarz Roku 2012

Powoli kończy się czas na zgłoszenie swojej inwestycji malarskiej do konkursu Malarz Roku Dekoral 2012. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 22 grudnia.

Obecna edycja konkursu jest już trzecią z kolei. O główną nagrodę – samochód VW Caddy – oraz profesjonalne zestawy malarskie Graco i Flex dla zdobywców II i III miejsca – rywalizować mogą inwestorzy i wykonawcy korzystający w swoich projektach z produktów dostępnych w salonach Centrum Dekoracyjne lub Centrum Dekoral Professional. W Centrach przyjmowane są także zgłoszenia do konkursu.

Edycja ta różni się od poprzednich tym, że po raz pierwszy w ramach przyznawania Nagrody Publiczności możliwe będzie głosowanie przez internet. W lutym przyszłego roku na stronie konkursu, www.malarz-roku.pl, ma zostać uruchomiony w tym celu specjalny formularz.

Najlepszemu wykonawcy przyznany zostanie tytuł „Malarza Roku Dekoral 2012”, zaś najlepszy projekt otrzyma miano „Inwestycji Roku Dekoral 2012”. Nagrody zostaną wręczone na uroczystej gali w kwietniu 2013.

Źródło: Dekoral