REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Osłódź dzieciom czas nauki!

Czas odrabiania lekcji z pewnością nie jest ulubioną porą dnia naszych dzieci. Możemy jednak odrobinę osłodzić im ten obowiązek – na przykład aranżując przyjemny kącik do nauki.

czas nauki pokój dziecięcy

Fot. arch. Resene

Jeśli chodzi o kolory, stylistka Emily Somerville-Ryan proponuje słodkie pastele. Odcienie jej aranżacji są bardzo subtelne, ale nie nudne, dzięki użyciu ich w interesujący sposób.

Owszem, żywe barwy dodają energii, co może pomóc w nauce, ale stylistka postawiła na spokojne kolory, dzięki którym kącik do nauki jest przedłużeniem sypialni. W ten sposób powstało świetne miejsce zarówno do nauki, jak i odpoczynku.

Na zdjęciu widzimy pastelowy różowy i żółty na ścianach, oddzielone paskiem w kolorze białym. Na białej podłodze natomiast pojawił się malowany „dywan” w odcieniu szarym. Gdy przyjdą wakacje, wystarczy usunąć biurko, by z tak zaaranżowanej przestrzeni zrobić równie przyjemny kącik wypoczynkowy.

czas nauki pokój dziecięcy Resene

Fot. arch. Resene

Co jeszcze możesz zrobić, by zmotywować swoje pociechy do nauki:

  • tablica na ścianie, którą możesz wykonać na przykład przy pomocy farby tablicowej; bardzo pomoże dziecku w organizacji nauki,
  • kolorowe kubki na kredki, długopisy i flamastry – ta odrobina koloru ożywi przestrzeń,
  • ręcznie malowane oprawki na zeszyty i książki – bo nie tylko wyglądają pięknie, ale i ich wykonanie gwarantuje świetną zabawę!

Źródło: Habitat by Resene

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA