a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMIXIT – nowy system AkzoNobel dla właścicieli jachtów

MIXIT – nowy system AkzoNobel dla właścicieli jachtów

Specjalnie z myślą o właścicielach jachtów AkzoNobel stworzył nowe narzędzie cyfrowe MIXIT. Ułatwia ono wybór spośród szerokiej palety farb Awlgrip.

MIXIT AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

MIXIT bazuje na paletach International i AkzoNobel, które zawierają w sumie 18 000 kolorów. To większy wybór, niż gdziekolwiek w branży farb jachtowych. Dzięki interfejsowi chmury użytkownik ma szybki i łatwy dostęp do bazy z każdego miejsca na świecie.

System wykorzystany został m.in. przy dopasowywaniu kolorów na łodzie wszystkich drużyn startujących w Volvo Ocean Race – jako oficjalny partner rejsu AkzoNobel odpowiadał za ich lakierowanie. Uczestnicy wyścigu mogą również korzystać z systemu już w trakcie zmagań, przeprowadzając naprawy i konserwację podczas pobytu w portach.

Ponadto koncern wprowadził na rynek nową linię produktów Awlcraft SE. Są to farby bazowe o wielu odcieniach i efektach – dostępne w wersji jednolitej, metalicznej lub perłowej. Nowa oferta oraz system MIXIT umożliwią AkzoNobel lepszą i szybszą obsługę klientów.

Holenderski koncern pracuje nad rozwiązaniami cyfrowymi dla użytkowników jachtów od roku 1990. MIXIT to najnowszy przykład zaangażowania koncernu w dostarczanie klientom narzędzi, które umożliwiają większą dokładność i efektywność dopasowania koloru.

Źródło: AkzoNobel