REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

MIXIT – nowy system AkzoNobel dla właścicieli jachtów

Specjalnie z myślą o właścicielach jachtów AkzoNobel stworzył nowe narzędzie cyfrowe MIXIT. Ułatwia ono wybór spośród szerokiej palety farb Awlgrip.

MIXIT AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

MIXIT bazuje na paletach International i AkzoNobel, które zawierają w sumie 18 000 kolorów. To większy wybór, niż gdziekolwiek w branży farb jachtowych. Dzięki interfejsowi chmury użytkownik ma szybki i łatwy dostęp do bazy z każdego miejsca na świecie.

System wykorzystany został m.in. przy dopasowywaniu kolorów na łodzie wszystkich drużyn startujących w Volvo Ocean Race – jako oficjalny partner rejsu AkzoNobel odpowiadał za ich lakierowanie. Uczestnicy wyścigu mogą również korzystać z systemu już w trakcie zmagań, przeprowadzając naprawy i konserwację podczas pobytu w portach.

Ponadto koncern wprowadził na rynek nową linię produktów Awlcraft SE. Są to farby bazowe o wielu odcieniach i efektach – dostępne w wersji jednolitej, metalicznej lub perłowej. Nowa oferta oraz system MIXIT umożliwią AkzoNobel lepszą i szybszą obsługę klientów.

Holenderski koncern pracuje nad rozwiązaniami cyfrowymi dla użytkowników jachtów od roku 1990. MIXIT to najnowszy przykład zaangażowania koncernu w dostarczanie klientom narzędzi, które umożliwiają większą dokładność i efektywność dopasowania koloru.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA