a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacji#OkiemEksperta o Kolorze Roku 2017 Benjamin Moore

#OkiemEksperta o Kolorze Roku 2017 Benjamin Moore

W ramach projektu #OkiemEksperta firma Benjamin Moore zaprosiła projektantów i blogerów do wypowiedzenia się na temat Koloru Roku 2017 Benjamin Moore, nastrojowego fioletu Shadow. Powstał w ten sposób katalog, który zaprezentowano podczas spotkania w Warszawie.

#OkiemEksperta Kolor Roku 2017 Benjamin Moore ShadowW katalogu znajdują się opinie architektów wnętrz, blogerów wnętrzarskich i osób związanych z branżą dekoratorską. Mówią oni o tym, jakie możliwości daje Shadow i podsuwają pomysły, jak go wykorzystać. Publikację można pobrać w wersji cyfrowej ze strony Benjamin Moore.

Inauguracja projektu #OkiemEksperta i prezentacja katalogu odbyła się w showroomie Benjamin Moore przy ul. Okrężnej 36 w Warszawie. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać kilku ciekawych wykładów.

Podczas pierwszego z nich, „Od świtu do zmierzchu”, mowa była o tym, w jaki sposób Shadow łączy się z Kolorem Roku 2016, bielą Simply White. W ramach prelekcji „Paleta barw w lustrze trendów” dr Krystyna Łuczak-Surówka opowiedziała o tym, jak powstają trendy i co mówią o potrzebach współczesnego człowieka. Zwieńczeniem spotkania był wykład „Tajemnica Cienia” na temat tego, co cień znaczył dla starożytnych Egipcjan i co znaczy dziś dla nas.

Dr Krystyna Łuczak-Surówka.

Dr Krystyna Łuczak-Surówka.

OkiemEksperta Benjamin Moore Kolor Roku 2017 Shadow prelekcja

Zaproszeni słuchacze.

 

OkiemEksperta Benjamin Moore Kolor Roku 2017 Shadow poczestunek

Poczęstunek.

 

Zespół Benjamin Moore.

Zespół Benjamin Moore.

Projekt #OkiemEksperta będzie kontynuowany. Również w przyszłym roku eksperci zostaną poproszeni o wypowiedź na temat Koloru Roku Benjamin Moore. Ale jaki to będzie kolor… tego na razie możemy się tylko domyślać.

Źródło: Benjamin Moore, fotografie: catrinsofi.com