REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Odświeżona Śnieżka Extra Fasadowa

Idealna powłoka elewacyjna jest odporna na trudne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i wahania temperatury. Śnieżka proponuje w tej roli farbę akrylową Śnieżka Extra Fasadowa, obecnie dostępną w odświeżonej szacie graficznej i w rozszerzonej palecie kolorów.

Śnieżka Extra Fasadowa

fot. arch. Śnieżka

Śnieżka Extra Fasadowa jest łatwa w aplikacji i bardzo wydajna (do 9 m2/l). Technologia Complete Weather Protection gwarantuje ochronę przed deszczem, wiatrem i silnym nasłonecznieniem, równocześnie zaś farba jest wysoce paroprzepuszczalna i odporna na ścieranie.

Od teraz produkt dostępny jest w rozszerzonej gamie kolorystycznej, co umożliwia stworzenie wymarzonej barwnej elewacji. Farby Śnieżka Extra Fasadowa znaleźć już można w sklepach w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Malowałem tą farbą i muszę przyznać że jest to dobry produkt. kolor ładny, trwały, odporny na złą pogodę. nowe opakowania farb są ciekawe i na pewno przyciągną wzrok na sklepowej półce

    Deni
    17 sierpień 2013 at 22:06
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA