REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

OCSiAl największym producentem nanorurek w Europie

Od kwietnia tego roku ośrodek OCSiAl może skomercjalizować rocznie nawet do 100 ton swoich jednościennych nanorurek węglowych. Tym samym jest jedyną firmą w Europie ze zgodą na komercjalizację tak dużych ilości tego przyszłościowego materiału.

OCSiAl największy europejski producent nanorurek węglowych

Fot. arch. OCSiAl

Możliwości OCSiAl zwiększyły się, ponieważ zaakceptowany został jej nowy wniosek w ramach REACH. Oprócz tego firma zamierza rozszerzyć swoje wpływy na rynku, dostarczając więcej swoich nanorurek do Australii i Kanady. Obecnie czeka na wymagane zgody.

1600 klientów na całym świecie

OCSiAl to obecnie jedyna firma w Europie, która może sprzedawać nawet do 100 ton jednościennych nanorurek węglowych. Dzięki zwiększonym limitom może umocnić pozycję na rynku europejskim oraz wyjść naprzeciw coraz większym potrzebom klientów.

W tym momencie ośrodek dostarcza swoje nanorurki TUBALL do 1600 klientów na całym świecie. Najszybciej rozwijające się rynki to Chiny i Europa, gdzie nanorurki węglowe wykorzystywane są m.in. w transporcie, elektronice, budownictwie, infrastrukturze, sektorze odnawialnej energii, sprzętu sportowego, druku 3D, sensorów i w wielu innych dziedzinach.

Nie tylko sprzedaż

OCSiAl zajmuje się jednak nie tylko produkcją i sprzedażą nanorurek. Ośrodek prowadzi również badania nad ich właściwościami i bezpiecznym użytkowaniem. Do tej pory zainicjował 16 projektów badawczych związanych z tym obszarem wiedzy.

Źródło: OCSiAl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA