REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Myjnia cystern PCC Autochem zmodernizowana

Automyjnia cystern PCC Autochem w Brzegu Dolnym przeszła modernizację. Powiększyła się o kolejne pełnowymiarowe stanowisko, wyposażone w pięć głowic myjących. Oprócz tego istniejące już stanowisko zostało zmodernizowane i przystosowane do mycia nietypowych autocystern.

myjnia cystern PCC Autochem

Fot. arch. PCC

Modernizacja to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie. Automatyczna myjnia dokonuje czyszczenia cysterny sprawniej i w krótszym czasie.

Najnowocześniejsza myjnia w Polsce

Cysterny, zwłaszcza te przewożące szkodliwe substancje, wymagają regularnego czyszczenia przez wykwalifikowanych pracowników i przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W przypadku niedokładnego wyczyszczenia cysterny pozostaje w niej osad, który może być źródłem skażenia.

Myjnia cystern PCC Autochem, istniejąca od 10 lat, a w roku 2016 rozbudowana, jest obecnie jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Jako jedyna myjnia na Dolnym Śląsku posiada uprawnienia do wydawania certyfikatów ECD (European Cleaning Document), które potwierdzają spełnianie międzynarodowych standardów jakości.

Szybsze i bardziej ekologiczne czyszczenie

Dzięki modernizacji, której poddana została myjnia w Brzegu Dolnym, znacznie zwiększyła się jej wydajność i przepustowość. Nowoczesne urządzenia myjące pozwalają natomiast zmniejszyć emisję ciepła, a także zużycie wody i energii elektrycznej.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA