a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMercedes-Benz odnawia aprobatę dla marek Axalty

Mercedes-Benz odnawia aprobatę dla marek Axalty

Firma Axalta Coating Systems poinformowała, że Mercedes-Benz odnowił swoje aprobaty dla jej marek renowacyjnych Spies Hecker i Standox. Nowa aprobata obejmuje również nowe europejskie kraje, w tym Polskę.

Mercedes-Benz Axalta Coating Systems Standox Spies Hecker

Fot. arch. Standox

Odnowiona aprobata dla marek Spies Hecker i Standox obowiązuje od 1 kwietnia. Na mocy podpisanego kontraktu ważna będzie do końca marca 2023.

Produkty, szkolenia i doradztwo

W ramach umowy Spies Hecker i Standox będą nie tylko dostarczać swoje produkty, ale również organizować szkolenia i oferować profesjonalne doradztwo. Jak mówi Bart De Groof, dyrektor handlowy Axalta Refinish na region EMEA:

Producenci samochodów potrzebują zaufanych dostawców lakierów, które gwarantują wysoką jakość renowacji. Spies Hecker i Standox to dwie marki Axalta, którym Mercedes-Benz ufa już od ponad 20 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia tej współpracy.

Lakiernicy z sieci serwisów Merecedes-Benz szczególnie doceniają lakiery bazowe Hi-TEC od Spies Hecker i Standoblue marki Standox. Umożliwiają one precyzyjny dobór koloru i tworzenie niestandardowych, wysokiej jakości wykończeń.

Nowe państwa objęte aprobatą

Aprobatą objęte zostały również nowe kraje. Na mocy nowego kontraktu aprobata Mercedes-Benz dla marki Spies Hecker obejmuje również Francję, Portugalię, Szwajcarię i Włochy, zaś w przypadku marki Standox – Belgię, Czechy, Francję, Hiszpanię, Luksemburg, Niemcy, Włochy, Polskę, Portugalię, Rumunię i Szwajcarię. Prócz tego Standox otrzymał tytuł preferowanego dostawcy Mercedes-Benz w Czechach, Włoszech i Hiszpanii.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie