a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowy złoty pigment dla przemysłu i motoryzacji

Nowy złoty pigment dla przemysłu i motoryzacji

Na rynku dostępny jest nowy, złoty pigment do zastosowań w branży samochodowej i przemysłowej. Ze względu na doskonałe krycie i intensywny odcień może być z powodzeniem stosowany jako składnik cienkich powłok.

Fot. arch. Sun Chemical

Paliocrom Satin Gold EH 3600 to nowy produkt w ofercie Sun Chemical. Jest złotym pigmentem na bazie aluminium o wyraźnie satynowym charakterze i intensywnym odcieniu.

Świetne krycie i wyjątkowe nasycenie

Jak zapewnia producent, Satin Gold gwarantuje nie tylko piękny kolor, ale również wysoki stopień połysku. Ze względu na niewielkie rozmiary cząstek umożliwia też uzyskanie cienkiej warstwy samochodowego lakieru bazowego. Jak mówi Michael Venturini, dyrektor ds. marketingu w dziale Color Materials Sun Chemical:

Bardzo cieszymy się, że możemy zaprezentować Satin Gold jako część naszej rodziny produktów Paliocrom. Pigmenty Paliocrom to przemysłowy standard, a Satin Gold stanowi kolejną doskonałą opcję do zastosowania w lakierach samochodowych i powłokach przemysłowych.

Marka Paliocrom jest obecna na rynku już od ponad 25 lat. Pigmenty te charakteryzują się świetnym kryciem oraz wyjątkowym nasyceniem, dzięki czemu są dobrym wyborem jako składnik cienkich powłok, zwłaszcza w gamie kolorów od żółci do czerwieni.

Zobacz pigment w aplikacji

Osobom zainteresowanym nowym pigmentem Sun Chemical podpowiada również, by ocenić jego potencjał kolorystyczny z wykorzystaniem technologii cyfrowych. Można to zrobić w aplikacji PigmentViewer, dostępnej w sklepach Google Play i Apple App.

Źródło: Sun Chemical