REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy wypełniacz gruntujący Standox

Nowy wypełniacz gruntujący Nonstop Primer Surfacer U7580 marki Standox to produkt wielozadaniowy – można go stosować na różnych podłożach (bez nanoszenia gruntu), zarówno przy naprawie częściowej, jak i całościowej.

Standox

Fot. arch. Standox

Nonstop Primer Surfacer U7580 sprawdza się na różnych podłożach – stali, cynku, aluminium (bez gruntu antykorozyjnego!), częściach z tworzyw sztucznych (po zastosowaniu dodatku Standox VOC Plastic Additive U7590), fabrycznych powierzchniach zagruntowanych. Można go stosować zarówno w naprawach częściowych jak i całościowych, jako wypełniacz do szlifowania na sucho lub do aplikacji mokro-na-mokro (co przyspiesza cały proces naprawy). Dostępny jest w kolorach jasnoszarym i czarnym.

Więcej na temat tego nowego produktu marki Standox – na blogu firmy.

Źródło: Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA