a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowy termin Paint Expo 2020

Nowy termin Paint Expo 2020

Znamy nowy termin tegorocznego Paint Expo, największych europejskich targów branży farb przemysłowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-15 października 2020.

Paint Expo 2020

Fot. arch. Paint Expo

Organizator targów, firma FairFair, szybko zareagował na zagrożenie epidemiologiczne spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa Sars-CoV-2. Dlatego też impreza, początkowo zaplanowana na 21-24 kwietnia 2020, zostaje przeniesiona na termin październikowy.

Kontrakty i bilety zachowują ważność

Targi odbędą się tradycyjnie w Karlsruhe – w centrum wystawienniczym Karlsruhe Trade Fair Center. Jak komentuje Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair:

Cieszymy się, że w porozumieniu z Messe Karlsruhe oraz komitetem doradczym wystawy udało nam się znaleźć nowy termin tak szybko. Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom, partnerom i całej branży jest dla nas priorytetem.

Organizator zapewnił również, że obowiązujące kontrakty z blisko 540 uczestniczącymi w targach firmami z 26 krajów wciąż są obowiązujące. Ważność zachowują również zakupione bilety wstępu odwiedzających.

Największe targi farb przemysłowych na świecie

Paint Expo, na którym prezentowane są produkty i technologie związane ze wszystkimi etapami procesu lakierniczego dla malowania ciekłego, proszkowego oraz coil coating, to największe na świecie targi poświęcone farbom przemysłowym. Goście mogą tu zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi osiągnięciami naukowców i technologów oraz trendami w branży.

Źródło: FairFair / PaintExpo