REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Katarina Lindström nową COO w firmie Hempel

Od dnia 1 sierpnia 2020 firma Hempel będzie miała nowego dyrektora ds. operacyjnych. Stanowisko obejmie Katarina Lindström.

Katarina Lindström COO Hempel

Fot. arch. Hempel

Katarina Lindström ma być ważnym członkiem Zespołu Kierownictwa Wykonawczego. Odpowiedzialna będzie za udoskonalanie planu strategicznego w zakresie działań operacyjnych, innowacji i zrównoważonego rozwoju.

20 lat doświadczenia w Grupie Volvo

Lindström zdobyła duże doświadczenie w zakresie handlu międzynarodowego, kierownictwa i produkcji w ciągu 20 lat pracy w Grupie Volvo. Pracowała tam na wysokich stanowiskach wykonawczych związanych z działaniami operacyjnymi i zarządzaniem produktem. Jako czołowa projektantka obecności przemysłowej Grupy Volvo w Azji udowodniła, że potrafi sprawić, by firma stała się widoczna w regionie.

W roku 2018 objęła stanowisko prezesa ds. operacji w Munters Group AB, firmie specjalizującej się w technologiach oczyszczania powietrza. Kierowała tam wieloma inicjatywami strategicznymi oraz projektami doskonalenia.

Kluczowa rola

Wybór Katariny Lindström na stanowisko dyrektor ds. operacyjnych komentuje Lars Petersson, dyrektor generalny firmy Hempel:

Bardzo się cieszę, że w naszym światowym zespole witamy kogoś kalibru Katariny. Jesteśmy ambitną firmą, która silnie się rozwija. Naszym celem jest dwukrotne zwiększenie naszych rozmiarów w ciągu najbliższych pięciu lat i jesteśmy obecnie na dobrej drodze do realizacji tego celu. Chcemy być światowym liderem w zakresie innowacji, zrównoważonego rozwoju i dbałości o potrzeby klientów. Jako dyrektor ds. operacyjnych Katarina odegra tu kluczową rolę i bardzo się cieszę na współpracę z nią.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA