a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiNowy środek porotwórczy w dystrybucji w EMEA

Nowy środek porotwórczy w dystrybucji w EMEA

Europejski koncern chemiczny podpisał umowę z jednym z dystrybutorów dotyczącą sprzedaży swojego środka porotwórczego. Umowa obejmuje region EMEA – Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę.

Fot. OpenClipart-Vectors / pixabay.com

Nową umowę o współpracy podpisały firmy Azelis i Solvay. Dotyczy ona środka porotwórczego Alve-One® produkcji Solvay, który w ramach porozumienia dystrybuowany będzie w regionie EMEA.

Idealny partner

Rozwinięcie współpracy z Solvay jest zgodne ze strategią Azelis, by rosnąć organicznie wraz ze swoimi partnerami, skupiając się na zrównoważonym rozwoju i innowacji. Jak komentuje Pedro Pinto, globalny dyrektor ds. rynku w Solvay:

Szeroki zasięg rynkowy Azelis oraz jego ekspertyza techniczna w zakresie zaawansowanych materiałów oraz dodatków sprawiają, że jest idealnym partnerem dla Solvay. Tym bardziej, że Azelis wykazuje dogłębne zrozumienie potrzeb klientów oraz posiada doświadczenie jako dostawca innowacyjnych rozwiązań.

Z kolei Christian Pflesser, dyrektor ds. segmentu rynku Advanced Materials & Additives Azelis EMEA, zwraca uwagę na zalety produktu Alve-One®. Jak zauważa, dzięki dodatkowi wytwórcy są w stanie wyeliminować ze swoich formuł niebezpieczne substancje, ograniczyć ich wpływ na środowsko oraz zminimalizować ślad węglowy.

W sporcie, motoryzacji i budownictwie

Jako przyjazny środowisku i funkcjonalny produkt Alve-One® może być stosowany m.in. w produkcji elastycznych węży, obuwia, sztucznej skóry, pokryć na ściany, podłóg, części samochodowych czy odzieży sportowej.

Źródło: Azelis