REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy punkt dystrybucji Sika

Firma Sika Poland ogłosiła, że na mapie Polski pojawił się kolejny punkt dystrybucji jej produktów. Jest to sklep Libra Chemia Budowlana w Puławach.

Sika punkt dystrybucji

Fot. arch. Sika

Sika Poland rozszerza swoją sieć dystrybucyjną, nawiązując współpracę z kolejnymi partnerami. Jej najnowszym punktem dystrybucyjnym został salon Libra Chemia Budowlana przy ulicy Kwiatowej 16 w Puławach.

Punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w sobotę od 8:00 do 14:00. W razie potrzeby można się z nim skontaktować pod numerem telefonu +48 534 663 688 lub mailowo pod adresem biuro@libra.pulawy.pl. Zapraszamy!

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA