REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy podkład AkzoNobel – efektywny coil coating

AkzoNobel wprowadza do sprzedaży nowy podkład wodorozcieńczalny dla powłok typu coil coating. Może być on nanoszony już na etapie obróbki wstępnej, dzięki czemu cały proces staje się szybszy, tańszy i bardziej efektywny.

AkzoNobel coil coating

Fot. arch. AkzoNobel

Nowy podkład może być aplikowany już na etapie obróbki wstępnej i ulega sieciowaniu w temperaturze 80°C. W ten sposób system dwuwarstwowy typu coil coating otrzymywany jest przy jednym przejściu przez linię produkcyjną, co zmniejsza zużycie energii i zwiększa efektywność całego procesu.

Jak mówi Dominique Fort, dyrektor marketingowy AkzoNobel Metal Coatings, koncern dąży do tego, by dostarczyć klientom innowacyjnych rozwiązań, które przyniosą im namacalne korzyści. Nowy, efektywny podkład AkzoNobel jest dobrym przykładem takiej technologii.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA