REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy lakier Profix – przejrzysty jak kryształ

Dobry lakier nawierzchniowy sprawia, że twój samochód błyszczy niczym diament. Specjaliści firmy Multichem doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego do swojej oferty wprowadzają nowy lakier Profix CP 2016.

Multichem Profix CP 2016 lakier bezbarwny

Fot. arch. Multichem

Finalny wygląd karoserii samochodu zależy od lakieru bezbarwnego. Głębia, połysk oraz wyrazistość koloru to efekt, który możemy sami ocenić. Funkcje lakieru bezbarwnego nie kończą się jednak tylko na zapewnieniu wspaniałego wyglądu auta. Pełni on dodatkowo bardzo ważną funkcję ochronną. Jego twardość i odporność na zarysowania pozawalają nam cieszyć się wyglądem naszych samochodów przez długi czas.

Dla lakierników bardzo ważna jest łatwość jego aplikacji i czas schnięcia. Nowy lakier bezbarwny marki Profix CP 2016 VHS 2K 4:1 odpowiada na zapotrzebowanie zarówno użytkowników aut, jak i specjalistów z dziedziny lakiernictwa. Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, spełniający restrykcyjne normy UE, który możemy aplikować podobnie jak lakiery MS. Lakier cechuje brak, jak w przypadku innych HS-ów, zażółcenia mieszanki gotowej do natrysku.

CP 2016 nie spływa z pionowych powierzchni, a już półtorej warstwy gwarantuje całkowite pokrycie powierzchni lakierowanej. Krótki czas schnięcia, ale, co ważniejsze, niesamowita głębia i wyrazistość lakieru to cechy wyróżniające go spośród innych dostępnych na rynku. Do przygotowania gotowej mieszanki potrzebujemy jedynie utwardzacza (CP 3016), co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę.

Więcej o lakierze na stronie internetowej producenta: www.multichem.pl.

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Polecam,godny uwagi warto spróbować

    Lakiernik
    23 maj 2018 at 18:46
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA