REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy CEO na czele BASF

Ważne zmiany w zarządzie BASF. Dr Kurt Bock nie jest już dyrektorem generalnym koncernu. Zastąpił go na tym stanowisku dr Martin Brudermüller.

nowy CEO BASF Martin Brudermüller

Fot. arch. BASF

Z końcem dorocznego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które odbyło się 4 maja tego roku, stery w firmie BASF przejął nowy dyrektor generalny, dr Martin Brudermüller. Od roku 2006 był on członkiem zarządu BASF SE, od 2011 – wiceprzewodniczącym zarządu, a od 2015 – dyrektorem ds. technologii.

Dr Kurt Bock przekazał dyrektorski fotel drowi Brudermüllerowi, prezentując wraz z nim symboliczną scenę z siedziby BASF w Ludwigshafen, wykonaną z poliamidu 2200 technologią druku 3D, z zastosowaniem procesu SLS (selektywnego spiekania laserem – ang. selective laser sintering). BASF posiada bogatą ofertę materiałów, technologii, komponentów i usług związanych z drukowaniem 3D.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA