a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweInterpon Easy Clean – nowa kolekcja farb antygraffiti

Interpon Easy Clean – nowa kolekcja farb antygraffiti

W Europie jest już dostępna nowa kolekcja farb proszkowych antygraffiti od AkzoNobel – Interpon EC (Easy Clean). Dostępne w szerokiej gamie odcieni i tekstur, pozwalają szybko i skutecznie usunąć wszelkie rodzaje graffiti.

Interpon Easy Clean AkzoNobel antygraffiti

Fot. arch. AkzoNobel

Jak mówi Daniela Vlad, dyrektor działu AkzoNobel Powder Coatings, szybkie i skuteczne usuwanie graffiti nie jest proste, dlatego firma z radością prezentuje klientom nowe wykończenie proszkowe, które pozwoli utrzymać nienaganny wygląd obiektów publicznych, firmowych i prywatnych. Farby Interpon EC pozwalają bez problemu usunąć wszelkie rodzaje graffiti – wykonane sprayem, markerem czy farbą ciekłą.

Linia, przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, umożliwia usunięcie graffiti z pomalowanej powierzchni bez uszkadzania oryginalnej powłoki. Szczególnie sprawdza się na powierzchniach, które są silnie narażone na ścieranie, jak meble uliczne, drzwi roletowe, szafy elektryczne, wyposażenie pojazdów transportu publicznego czy placów zabaw.

Dostępne w wielu odcieniach RAL, a także w wersji bezbarwnej, wytrzymałe, nie zawierają prawie wcale LZO i są odporne na warunki atmosferyczne, korozję i chemikalia. Klienci mogą wybierać spośród wielu odcieni i tekstur, dzięki czemu otrzymują niezawodną ochronę bez poświęcania estetyki.

Źródło: AkzoNobel