REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Interpon Easy Clean – nowa kolekcja farb antygraffiti

W Europie jest już dostępna nowa kolekcja farb proszkowych antygraffiti od AkzoNobel – Interpon EC (Easy Clean). Dostępne w szerokiej gamie odcieni i tekstur, pozwalają szybko i skutecznie usunąć wszelkie rodzaje graffiti.

Interpon Easy Clean AkzoNobel antygraffiti

Fot. arch. AkzoNobel

Jak mówi Daniela Vlad, dyrektor działu AkzoNobel Powder Coatings, szybkie i skuteczne usuwanie graffiti nie jest proste, dlatego firma z radością prezentuje klientom nowe wykończenie proszkowe, które pozwoli utrzymać nienaganny wygląd obiektów publicznych, firmowych i prywatnych. Farby Interpon EC pozwalają bez problemu usunąć wszelkie rodzaje graffiti – wykonane sprayem, markerem czy farbą ciekłą.

Linia, przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, umożliwia usunięcie graffiti z pomalowanej powierzchni bez uszkadzania oryginalnej powłoki. Szczególnie sprawdza się na powierzchniach, które są silnie narażone na ścieranie, jak meble uliczne, drzwi roletowe, szafy elektryczne, wyposażenie pojazdów transportu publicznego czy placów zabaw.

Dostępne w wielu odcieniach RAL, a także w wersji bezbarwnej, wytrzymałe, nie zawierają prawie wcale LZO i są odporne na warunki atmosferyczne, korozję i chemikalia. Klienci mogą wybierać spośród wielu odcieni i tekstur, dzięki czemu otrzymują niezawodną ochronę bez poświęcania estetyki.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA