REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy, 19 numer „Surfaces” już dostępny!


Ukazał się nowy, 19. już numer „Surfaces” – magazynu International Paint, poświęconego nowym produktom firmy oraz projektom na całym świecie, w których produkty te zostały wykorzystane.

W tym numerze mowa o dwóch mostach – powstającym dopiero Chenab w Indiach oraz odbudowywanym po trzęsieniu ziemi San Francisco-Oakland Bay Bridge – na których zastosowano pokrycia International Protective Coatings, platformie BP Valhall na Morzu Północnym dla której świetnie sprawdziły się pokrycia Chartek oraz jednostce pływającej Okha FPSO, pokrytej środkiem Intershield 300. Ponadto w numerze przeczytać można o zabezpieczonych z wykorzystaniem środków International Paint nowozelandzkich stadionach rugby oraz urzekającym ciepłymi barwami stadionie Carrara do gry w football australijski. Nowy „Surfaces” donosi także o innowacyjnym pokryciu Firesthetic stanowiącym nietypowe połączenie ognioodporności i walorów estetycznych oraz przywołuje historię budowy terminalu LNG w Australii, który to projekt uratowany został przez szybką metodę aplikacji pokryć LongKey, zasugerowaną przez International Paints w obliczu sporego opóźnienia prac konstrukcyjnych.

 

Magazyn „Surfaces” jest dostępny online. Link do pliku PDF:

http://www.international-pc.com/resource-centre/documents/surfaces-19.pdf

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA