REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowości w ofercie Grupy CSV

Grupa CSV prezentuje nowości w swojej ofercie. Są to nowy spektrofotometr marki R-M oraz pistolet lakierniczy DeVilbiss DV1.

Grupa CSV nowości w ofercie

Fot. arch. Grupa CSV

Należąca do BASF marka R-M wprowadziła na rynek nowy spektrofotometr Colortonic 12/6. Dzięki dwunastu geometriom dopasowanie koloru jest dużo lepsze, a do tego urządzenie oferuje dodatkowe udogodnienia, takie jak transmisja danych przez WiFi. Dodatkową cenną funkcjonalnością jest ostrzeżenie o temperaturze; jeśli bowiem pojazd jest zbyt rozgrzany, wynik pomiaru koloru może być niewiarygodny. Obsługa spektrofotometru Colortonic 12/6 jest łatwa i intuicyjna.

Pistolet DeVilbiss DV1. Fot. arch. Grupa CSV

Pistolet DeVilbiss DV1. Fot. arch. Grupa CSV

Druga nowość prezentowana przez Grupę CSV to nowy pistolet DV1. Dzięki nowej ergonomii, konstrukcji głowicy powietrznej i technologii dysz materiałowych jest to doskonała propozycja dla lakierników wymagających prędkości, doskonałej jakości wykończenia, precyzyjnego odwzorowania koloru oraz oszczędności energii i materiału.

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA