a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowejachtowe i okrętoweNowe wydanie Hempel Marine Newsletter

Nowe wydanie Hempel Marine Newsletter

Opublikowane zostało nowe wydanie newslettera firmy Hempel na temat produktów wykorzystywanych w przemyśle morskim – Hempel Marine Newsletter. Dominują w nim tematy związane z nowymi rozwiązaniami technologicznymi oraz metodami określania skuteczności farb przeciwporostowych i ochronnych.

Broszura donosi o udoskonaleniach wprowadzonych w ostatnim czasie w formule produktów antyfoulingowych firmy Hempel, które prócz skutecznego działania przeciwporostowego wyróżnia również doskonała wytrzymałość osiągnięta dzięki wzmocnieniu włóknami. Z kolei farba Hempadur pozwala znacznie skrócić proces malowania, a tym samym czas pobytu statku w suchym doku, co oznacza dużą oszczędność. Mowa również o opracowaniu nowego standardu do pomiaru skuteczności farb przeciwporostowych oraz o różnicach między środkami antyfoulingowymi bazującymi na biocydach i tymi nie zawierającymi środków biobójczych. Ponadto zainteresowani przeczytają o dużych przedsięwzięciach, w jakich wykorzystano w ostatnim czasie produkty Hempel, oraz zapoznają się z najświeższymi informacjami z życia firmy.

Newsletter znajduje się pod adresem: http://webapp.hempel.com/Magasin/Hempel201201/Hempel%20marine%20newsletter%20-%20issue%2001%202012/index.html.

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie