a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowe prezeski RadTech Europe

Nowe prezeski RadTech Europe

Organizacja RadTech Europe ogłosiła zmiany na swoich stanowiskach kierowniczych. Od 1 stycznia kierują nią nowa prezeska i wiceprezeska.

Fot. arch. RadTech Europe

Prezeską RadTech Europe – niezależnej europejskiej organizacji technologii sieciowania radiacyjnego – została Angelique Runacre, dyrektorka techniczna badań i rozwoju w FUJIFILM Ink Solutions Group. Fotel wiceprezeski objęła natomiast Holly Steedman – dyrektorka ds. rozwoju biznesu i technologii w IST INTECH.

Wieloletnie doświadczenie

Angelique Runacre posiada ponad 25 lat doświadczenia w technologii tuszów UV, dzięki czemu jako liderka przyczyna się do rozwoju technologii UV, dążąc do tego, by stała się ona przemysłowym standardem. W FUJIFILM Ink Solutions Group jest odpowiedzialna za technologie druku atramentowego oraz tuszu fleksograficznego, wchodzi również w skład komitetu marketingowego RadTech Europe.

Z kolei Steedman ma na koncie 18 lat doświadczenia w branży, przede wszystkim w sektorze UV LED. Brała aktywny udział w pracach grupy roboczej RTE UV LED oraz współpracowała ściśle z Angelique Runacre w FUJIFILM.

Podziękowania dla dotychczasowego prezesa

Nowy zespół kierowniczy zastąpił Paula Kelly’ego, który pełnił funkcję prezesa RadTech Europe przez ostatnie cztery lata. Organizacja podziękowała dotychczasowemu prezesowi za jego pracę – w tym liczne wydarzenia stacjonarne i online RTE, do których organizacji się przyczynił.

Źródło: RadTech Europe, coatingsworld.com