a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo tworzyw sztucznychNowe powłoki PPG na puszki i tubki

Nowe powłoki PPG na puszki i tubki

Nowa generacja powłok PPG na wnętrza jednoczęściowych puszek na aerozole oraz aluminiowych i plastikowych tubek gwarantuje łatwiejszą aplikację oraz niezawodną jakość. Do sprzedaży weszło właśnie sześć nowych produktów z linii HOBA.

PPG

Fot. SeveStJude / Foter.com / CC-BY-ND

Nowe produkty to nanoszone natryskowo powłoki na aluminium oraz sieciowane UV warstwy na plastikowe tubki. Zawierają one BPA-NI (ang. Bisphenol A non-intent – bisfenol A nie dodany celowo). Będą one mogły posłużyć do powlekania opakowań w branży kosmetycznej, higieny osobistej, stomatologicznej, farmaceutycznej, żywieniowej i przemysłowej.

HOBA MAX (PPG8900) oraz HOBA VCL (PPG2945) to powłoki na wnętrza aluminiowych puszek na aerozole takie jak dezodoranty, pianki do golenia, pianki do włosów, lakiery do włosów czy też balsamy do opalania. HOBA VCL może być też stosowana w przypadku opakowań żywności, w tym puszek na napoje. Zapewniają one lepszą ochronę niż tradycyjne powłoki poliamidowoimidowe (PAM) czy epoksydowe.

HOBA PPG4880 służy do powlekania wnętrz tubek aluminiowych, w których przechowywane są tłuste substancje o niskim pH, takie jak musztarda czy majonez, ale także leki, kosmetyki i środki higieny osobistej. HOBA PPG4900 z kolei nadaje się do opakowań na produkty o wysokim pH, takich jak farby do włosów, pianki do włosów czy też środki zawierające amoniak. Ofertę uzupełniają powłoki na wnętrza tubek plastikowych – HOBA PPG3270 z połyskiem oraz matowa HOBA PPG3280.

PPG oferuje także również powłoki na zewnętrzną powierzchnię aluminiowych puszek na aerozole. Nowa generacja powłok HOBA jest dostępna w sprzedaży na całym świecie.

Źródło: PPG