REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe powłoki PPG na puszki i tubki

Nowa generacja powłok PPG na wnętrza jednoczęściowych puszek na aerozole oraz aluminiowych i plastikowych tubek gwarantuje łatwiejszą aplikację oraz niezawodną jakość. Do sprzedaży weszło właśnie sześć nowych produktów z linii HOBA.

PPG

Fot. SeveStJude / Foter.com / CC-BY-ND

Nowe produkty to nanoszone natryskowo powłoki na aluminium oraz sieciowane UV warstwy na plastikowe tubki. Zawierają one BPA-NI (ang. Bisphenol A non-intent – bisfenol A nie dodany celowo). Będą one mogły posłużyć do powlekania opakowań w branży kosmetycznej, higieny osobistej, stomatologicznej, farmaceutycznej, żywieniowej i przemysłowej.

HOBA MAX (PPG8900) oraz HOBA VCL (PPG2945) to powłoki na wnętrza aluminiowych puszek na aerozole takie jak dezodoranty, pianki do golenia, pianki do włosów, lakiery do włosów czy też balsamy do opalania. HOBA VCL może być też stosowana w przypadku opakowań żywności, w tym puszek na napoje. Zapewniają one lepszą ochronę niż tradycyjne powłoki poliamidowoimidowe (PAM) czy epoksydowe.

HOBA PPG4880 służy do powlekania wnętrz tubek aluminiowych, w których przechowywane są tłuste substancje o niskim pH, takie jak musztarda czy majonez, ale także leki, kosmetyki i środki higieny osobistej. HOBA PPG4900 z kolei nadaje się do opakowań na produkty o wysokim pH, takich jak farby do włosów, pianki do włosów czy też środki zawierające amoniak. Ofertę uzupełniają powłoki na wnętrza tubek plastikowych – HOBA PPG3270 z połyskiem oraz matowa HOBA PPG3280.

PPG oferuje także również powłoki na zewnętrzną powierzchnię aluminiowych puszek na aerozole. Nowa generacja powłok HOBA jest dostępna w sprzedaży na całym świecie.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA