REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel – nowe farby epoksydowe

Firma Hempel wprowadziła do sprzedaży dwie nowe farby epoksydowe – Hempadur 15600 i Hempadur Easy 47700. Obydwie można nanosić nawet w ujemnych temperaturach, a prócz tego charakteryzują się krótkim czasem schnięcia, co czyni ich aplikację wyjątkowo szybką i bezproblemową.

Hempel

Fot. Jonathan-d-_-b / Foter.com / CC-BY-NC-SA

Hempadur 15600 to farba odporna na różne rodzaje chemikaliów, idealna w przypadku zbiorników na olej lub inne substancje. Dwupowłokowy system można nanosić w bardzo niskich temperaturach – do -5°C. Czas schnięcia wynosi zaledwie dwie godziny, a naniesienie kolejnej warstwy jest możliwe już po czterech godzinach (przy temperaturze 20°C). Dzięki dużej gęstości usieciowania powstała powłoka jest niezwykle odporna na chemikalia i na korozję, a jej powierzchnia jest gładka, połyskliwa i łatwa w czyszczeniu.

Łatwość aplikacji farby Hempadur Easy 47700 sugeruje już jej nazwa. Easy – ponieważ można ją nanosić w każdych praktycznie warunkach klimatycznych, na obszary zarówno nad jak i pod linią wody, także na powierzchnie zniszczone. Zakres temperatur, w których możliwa jest aplikacja – od -10°C do 40°C! – sprawia, że można tę farbę aplikować właściwie przez cały rok. Wymagane jest minimalne przygotowanie powierzchni, a dzięki szybkiemu schnięciu statek spędza mniej czasu w doku i jest krócej wyłączony z użytku, co oznacza czystą oszczędność.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA