REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe piktogramy na farbach Lechler

Już za kilkanaście miesięcy pomarańczowe piktogramy ostrzegawcze znikną na zawsze z opakowań farb, a ich miejsce zajmą nowe, czerwono-białe. Niektórzy producenci, jak Lechler, starają się wprowadzić nowe oznaczenia z wyprzedzeniem, by przyzwyczaić do nich klientów.

Lechler

Fot. arch. Lechler

Od niedawna na sklepowych półkach goszczą farby i lakiery Axalta z nowymi piktogramami, być może wkrótce dołączą do nich również farby, lakiery i emalie Lechler. Firma zapowiedziała, że jest w trakcie prac nad nowymi etykietami.

Czerwono-białe piktogramy mają od 1 czerwca 2015 zastąpić stare (pomarańczowe) na mocy unijnego rozporządzenia CLP. Dzięki zmianom znaki ostrzegawcze mają stać się bardziej czytelne, a użytkownik – w pełni świadomy zagrożenia związanego z użytkowaniem produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi oznaczeniami w naszej broszurze.

Źródło: Lechler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA