REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe odcienie w palecie Dekoral Akrylit W

W palecie farb Dekoral Akrylit W pojawiło się pięć nowych kolorów – w sam raz na wiosenną metamorfozę swojego mieszkania.

Dekoral Akrylit W

Jednym z nowych odcieni w palecie Akrylit W jest Niebieski atrament. Fot. arch. Dekoral

Wśród nowych odcieni w palecie Akrylit W znalazły się zarówno intensywne barwy, wpisujące się w najnowsze trendy (Dynamiczna czerwień, Niebieski atrament), jak i propozycje bardziej subtelne (Ecru, Beżowa inspiracja, Waniliowy). Razem pięknie się one komponują i tworzą ciekawy, zrównoważony zestaw.

Paleta Dekoral Akrylit W liczy obecnie siedemdziesiąt siedem kolorów, co daje duże możliwości aranżacyjne. Ponadto tworzące tę linię farby lateksowe charakteryzują się wysoką odpornością na szorowanie, wydajnością, świetnym kryciem oraz trwałością koloru.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA