REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe kolory PPG – ciepłe pastele i żywe kontrasty

Delikatna, kremowa biel Turning Oakleaf została wybrana przez stylistów PPG na Kolor Roku 2014. Stonowane i ciepłe kolory tworzące we wnętrzu przyjazną aurę po trudach dnia codziennego mają być największym hitem nadchodzącego sezonu, wśród nowych propozycji kolorystycznych PPG nie brak jednak i żywych odcieni oraz zdecydowanych połączeń.

PPG

Fot. The Voice of Color

Turning Oakleaf

Turning Oakleaf, Kolor Roku 2014 wybrany przez specjalistów PPG, jest to jeden z 25 nowych odcieni z kolekcji Pause & Refresh powstałej w ramach programu The Voice of Color® 2014-2015. Zgodnie z zapowiedziami kolekcja ta zawiera najmodniejsze kolory nadchodzącego sezonu.

Jak mówi Dee Schlotter, brand manager programu The Voice of Color, przyćmione odcienie dominujące jeszcze niedawno, w epoce ekonomicznego kryzysu, odchodzą powoli w zapomnienie. Obecnie właściciele starają się nadać swoim wnętrzom ciepły, kojący charakter, będący doskonałą przeciwwagą dla szybkiego i coraz bardziej stresującego życia codziennego. Turning Oakleaf jest odcieniem, który nadaje się do tego idealnie. Na tyle delikatny, że może być zaliczany do barw neutralnych, jest jednak równocześnie na tyle słoneczny, że wprowadza do wnętrza ciepło i dobrą energię. Specjaliści przewidują, że tego typu kolory już wkrótce królować będą nie tylko w naszych wnętrzach, ale i na gadżetach elektronicznych i samochodach. Wybór był więc oczywisty.

Nowe palety wprowadzone w ramach programu The Voice of Color są jednak bardzo różnorodne. Mają one zadowolić każdego, niezależnie od tego czy kojąco działają na niego pastelowe, ziemiste czy nasycone i żywe barwy. Obecnie do wyboru mamy:

New Spirit

New Spirit – paleta bogata w proste brązy i beże, zainspirowana barwami natury. Propozycja stonowana i nowoczesna, tworząca wewnątrz odprężający nastrój. Świetnie komponuje się z elementami typu „powrót do korzeni” – drewnianymi podłogami i ścianami z cegieł. Z tej też palety pochodzi Kolor Roku – Turning Oakleaf.

Hi-Breed

Hi Breed jest zestawem z pogranicza natury i sfery ludzkiej działalności. Kolory reprezentujące oba te światy mogą ze sobą doskonale współgrać – PPG proponuje naturalne, subtelne róże i beże zderzyć z mocnym akcentem pomarańczowym. Połączeniem kontrastowym, ale pozbawionym zgrzytu okazują się też szarości miejskich ulic i naturalne barwy kwiatów i letnich krajobrazów.

Mosaic

Mosaic to kreatywna wizja przyszłości bogata w żywe, intensywne kolory i przykuwające uwagę wzory. Odważna kolorystyczna kompozycja, jaką tworzy ta paleta, pozwoli urządzającemu wyrazić swą własną oryginalność i fantazję.

Magnifigance

Magnifigance – ten zestaw najlepiej opisują słowa „przepych” oraz „elegancja”. Podstawą są tu neutralne biele i beże, skontrastowane jednak z czernią oraz bardzo żywymi odcieniami czerwieni i niebieskiego. Całość tworzy lekko ekstrawagancki, ale i stylowy kontrast.

Theorem

Theorem – minimalistyczna paleta stawiająca na nowoczesność i świeże odcienie błękitu, szarego i brązu. Tworzy energetyzującą przestrzeń, która pozwala się zregenerować i odzyskać równowagę po trudach dnia codziennego.

Wymienione palety, podobnie jak dodatkowe 2000 kolorów wprowadzonych w ramach programu The Voice of Color, obowiązują dla wszystkich linii farb PPG Pittsburgh Paints, łącznie z serią Pure Performance® (wysokiej jakości farbami, w tym podkładami nie zawierającymi LZO) oraz Manor Hall® i Manor Hall Timeless® (charakteryzującymi się doskonałym kryciem).

Aby dowiedzieć się więcej na temat programu The Voice of Color lub zasięgnąć informacji o najbliższym dilerze PPG Pittsburgh Paints, zapraszamy na stronę programu.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA