REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe farby Hempel na ciężki sprzęt i ciężarówki

W ofercie firmy Hempel pojawiły się dwa nowe produkty ochronne na ciężki sprzęt i ciężarówki – Hempaprime Shield 700 HS oraz Hempatop Finish 850 HS. Zastosowane razem, gwarantują długotrwałą ochronę antykorozyjną oraz trwały kolor i połysk.

Hempel farby ciężki sprzęt ciężarówki

Fot. GREGOR / pixabay.com

Hempaprime Shield 700 HS to podkład epoksydowy o wysokiej zawartości części stałych, który zapewnia odporność na korozję w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Wykazuje doskonałą adhezję do podłoży żelaznych, szybko schnie i pozwala na zastosowanie kolejnej warstwy produktu po krótkim czasie. Jest odporny na pękanie i fałdowanie nawet przy dużej grubości DFT – po wyschnięciu tworzy gładkie wykończenie bez konieczności piaskowania.

Hempatop Finish 850 HS to z kolei wytrzymała farba nawierzchniowa, gwarantująca doskonałą trwałość koloru i połysku oraz ochronę przed chemikaliami. To przyjazny środowisku produkt o niskiej zawartości LZO, nie zawierający HAP. Można go natryskiwać bezpośrednio, bez rozcieńczania, i jest łatwy w aplikacji przy użyciu standardowego sprzętu. Do tego szybko schnie – osiąga suchość dotykową już po dwóch godzinach, po trzech natomiast może być zastosowana kolejna warstwa farby.

Jak mówi Michael Bredfeldt, szef działu Industrial Group Product Management, Product and Portfolio w Hempel, firma rozumie, że dzisiejsi klienci potrzebują produktów, które nie tylko zapewniają długotrwałą ochronę, ale również przyspieszają produkcję, są przyjazne środowisku, dobrze się prezentują i oferują dodatkowe korzyści. Dwie nowe farby wprowadzone do oferty spełniają natomiast wszystkie te wymogi. Przede wszystkim zaś charakteryzują się niską zawartością LZO, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska i dla osób zajmujących się ich aplikacją.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA