REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF udostępnia narzędzia cyfrowe dla budownictwa

Koncern BASF ruszył ze swoim nowym ośrodkiem Global Virtual Design and Construction Resource Center. Zapewnia on klientom informacje cyfrowe BIM (Building Information Modeling) oraz cyfrowe narzędzia, które pomagają w wyborze, specyfikacji i użytkowaniu produktów.

BASF narzędzia cyfrowe budownictwo

Fot. ItNeverEnds / pixabay.com

Do dyspozycji klientów VDC Resource Center jest sztab ekspertów z dziedziny architektury i inżynierii budowlanej, gotowych przybliżyć klientom, planistom i architektom ofertę BASF. Oferta koncernu, na którą składa się obecnie ponad 200 obiektów BIM, jest najbogatsza w całej branży chemii budowlanej. Jest ona podzielona na trzynaście sektorów, takich jak m.in. Systemy Wodoodporne, Systemy Ścienne czy Powłoki Ochronne. Obiekty te dostępne są w ponad 10 językach.

W przyszłości BASF planuje rozszerzyć swoją ofertę i wkroczyć z nią do nowych segmentów produktowych. Jak mówi Ralf Spettmann, prezes oddziału Construction Chemicals BASF, firma zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dziś digitalizacja w branży budowlanej. Dlatego też wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, tworząc bardziej rozwinięte narzędzia cyfrowe – przykładem takich działań jest właśnie uruchomienie Global Virtual Design and Construction Resource Center.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA