REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe farby Benjamin Moore bez LZO

Na rynek weszła nowa linia farb od Benjamin Moore. Ultra Spec® 500 to zestaw nie zawierających LZO farb wewnętrznych, powstały z myślą o dużych inwestycjach.

Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Zgodnie ze swoją proekologiczną strategią Benjamin Moore kilka lat temu wprowadził przyjazny środowisku system kolorowania GENEX® Platform dla farb wodorozcieńczalnych. Pierwsza farba od Benjamin Moore pozbawiona LZO, Natura®, pojawiła się na rynku w 2009 roku. Teraz przyszedł czas na jej odpowiednika dla dużych inwestycji – Ultra Spec® 500.

Farby te nadają się idealnie do realizacji dużych przedsięwzięć, ponieważ są niedrogie i szybko schną, pozwalając wywiązać się ze zobowiązań malarskich w terminie. Ponieważ nie zawierają LZO są oczywiście bezpieczne dla zdrowia i środowiska, a ich aplikacji nie towarzyszy niemiły zapach. Można je stosować tam, gdzie zdrowe powietrze jest wyjątkowo ważne – w szpitalach, przedszkolach i szkołach. Mają też dużą siłę krycia, a utworzone przez nie powłoki są bardzo trwałe i odporne na zmywanie wodą, co jest zasługą technologii Cross-Linking Resin Technology. Polega ona na tym, że w procesie sieciowania między łańcuchami polimerowymi pojawiają się dodatkowe mostki, umacniające sieć.

Farby dostępne są w dwóch stopniach połysku, w szerokiej gamie kolorów. Więcej na temat Ultra Spec® 500 na stronie Benjamin Moore.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA