REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa Warszawa malowana lakierami Novol

Michał Koziołek, pomysłodawca projektu stworzenia współczesnej wersji kultowego polskiego samochodu - Warszawy informuje, że projekt jest już bardzo zaawansowany. Partnerem projektu dostarczającym lakiery na prototyp jest firma Novol.

www.newwarsaw.com

Nowa Warszawa nie będzie produktem masowym. Michał Koziołek przyznaje, że jako grupa pasjonatów są w stanie budować do 3 aut rocznie, a docelowo chcą stworzyć tylko 11 sztuk. Aktualne informacje o postępach prac dostępne są na profilu projektu na Facebook.

Informacjami o postępach prac dzieli się również co jakiś czas Novol.

O projekcie można poczytać na stronie: www.newwarsaw.com.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA