REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona internetowa Awlgrip

Marka farb jachtowych Awlgrip zaprezentowaną swoją nową stronę internetową. Witryna ma przyjazny layout i umożliwia łatwiejsze wyszukiwanie produktów.

Awlgrip strona internetowa

Fot. arch. Awlgrip

Produkty Awlgrip są obecne na rynku dekoracyjnych farb jachtowych od ponad 40 lat. Obecnie marka postanowiła odświeżyć swój wizerunek w sieci – jej nowa strona internetowa w jasny i intuicyjny sposób klasyfikuje produkty, jest miła dla oka i zapewnia wszystkie potrzebne informacje o ofercie Awlgrip, łącznie z kartami technicznymi i dokumentami. Prócz tego na stronie regularnie ukazują się newsy z życia firmy oraz narzędzia zapewniające wsparcie klientom.

Strona pozwala filtrować informacje w zależności od regionu oraz kategorii produktu, dlatego użytkownik łatwo otrzymuje dostęp do tego, co go najbardziej interesuje. Prócz tego Awlgrip nie szczędzi zdjęć ukazujących najnowsze projekty zrealizowane z wykorzystaniem farb marki – z naciskiem na nowe produkty i nowe, niezwykłe odcienie. Zapraszamy na nową stronę!

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA