a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo tworzyw sztucznychNowa powłoka opakowaniowa od Ashland

Nowa powłoka opakowaniowa od Ashland

Ashland wprowadza do sprzedaży swoją nową powłokę Purekote™ 23589. Charakteryzująca się matowym i aksamitnym w dotyku wykończeniem warstwa jest przeznaczona do stosowania na opakowaniach na żywność.

powłoka opakowaniowa Ashland

Wygląd opakowania bardzo wpływa dziś na to, co wybieramy podczas zakupów.
Fot. ginnerobot / Foter.com / CC BY-SA

W dzisiejszych czasach opakowanie na żywność pełni więcej funkcji niż tylko zabezpieczanie i ochrona przed zepsuciem produktów spożywczych. Musi również wyglądać atrakcyjnie i przyciągać uwagę klienta.

Purekote™ 23589 pomaga spełnić wszystkie te warunki. Jest to powłoka wodorozcieńczalna, zatwierdzona przez FDA do kontaktu z żywnością. Matowa i aksamitna w dotyku, może być również stosowana na opakowaniach składających się z obszarów matowych i przezroczystych „okienek”.

Jak mówi Cindy Fruth, manager oddziału laminatów i powłok opakowaniowych, Purekote™ 23589 szczególnie nadaje się na opakowania z materiałów organicznych i naturalnych, które są coraz popularniejsze w branży. Świetnie chroni przed zadrapaniami, dlatego gdy dostarczony produkt ostatecznie wyląduje na półce, wciąż wygląda świetnie. A tym samym jest chętniej wybierany przez klientów.

Źródło: Ashland