REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa powłoka opakowaniowa od Ashland

Ashland wprowadza do sprzedaży swoją nową powłokę Purekote™ 23589. Charakteryzująca się matowym i aksamitnym w dotyku wykończeniem warstwa jest przeznaczona do stosowania na opakowaniach na żywność.

powłoka opakowaniowa Ashland

Wygląd opakowania bardzo wpływa dziś na to, co wybieramy podczas zakupów.
Fot. ginnerobot / Foter.com / CC BY-SA

W dzisiejszych czasach opakowanie na żywność pełni więcej funkcji niż tylko zabezpieczanie i ochrona przed zepsuciem produktów spożywczych. Musi również wyglądać atrakcyjnie i przyciągać uwagę klienta.

Purekote™ 23589 pomaga spełnić wszystkie te warunki. Jest to powłoka wodorozcieńczalna, zatwierdzona przez FDA do kontaktu z żywnością. Matowa i aksamitna w dotyku, może być również stosowana na opakowaniach składających się z obszarów matowych i przezroczystych „okienek”.

Jak mówi Cindy Fruth, manager oddziału laminatów i powłok opakowaniowych, Purekote™ 23589 szczególnie nadaje się na opakowania z materiałów organicznych i naturalnych, które są coraz popularniejsze w branży. Świetnie chroni przed zadrapaniami, dlatego gdy dostarczony produkt ostatecznie wyląduje na półce, wciąż wygląda świetnie. A tym samym jest chętniej wybierany przez klientów.

Źródło: Ashland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA