REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa pomoc techniczna Grupy ICA na czasy pandemii

Kontakt z klientami w czasach pandemii wymaga specjalnych rozwiązań. Dlatego Grupa ICA uruchamia nowe, zdalne formy pomocy technicznej.

pomoc techniczna Grupa ICA pandemia

Fot. arch. Grupa ICA

Choć trwa pandemia i kwarantanna, klienci nadal kupują farby i często potrzebują konsultacji lub porady. Stąd nowa, dostosowana do obecnej sytuacji pomoc techniczna ICA w Polsce.

Trzy opcje kontaktu

Jakie opcje kontaktu klient ma do wyboru? Po pierwsze – może spotkać się wirtualnie ze swoim Technikiem z Pomocy Technicznej. Wystarczy telefon lub mail, by umówić się na spotkanie online.

Po drugie – ruszył nowy serwis techniczny na komunikatorze WhatsApp. Doradcy techniczni odpowiadają od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 12:30 oraz 14:00 – 18:00.

Pozostaje również trzecia, tradycyjna opcja. Każdy klient potrzebujący pomocy technicznej może wysłać wiadomość do firmy za pośrednictwem formularza na stronie.

Blisko, choć z daleka

Grupa ICA przyznaje, że nic nie zastąpi osobistych spotkań klienta z doradcą, jednak pomoc techniczna online to sposób firmy na to, by pozostać otwartym dla klientów. „Dołożymy wszelkich starań, aby być blisko ciebie, chociaż z daleka” – pisze ICA na swojej stronie.

Źródło: Grupa ICA

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA