REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa dyrektor zarządzająca CEPE

Zmiana na fotelu dyrektora zarządzającego CEPE! Na czele organizacji stanie kobieta – Christel Davidson. Obecnie stanowisko piastuje Jan van der Meulen.

Christel Davidson dyrektor zarządzająca CEPE

Christel Davidson. Fot. arch. CEPE

Zarząd Europejskiej Rady Producentów i Importerów Lakierów, Farb Drukarskich i Artystycznych (CEPE) zdecydował, że nowym dyrektorem zarządzającym zostanie Belgijka Christel Davidson. Stanowisko ma objąć od marca 2020.

Christel Davidson mieszka w Brukseli i ukończyła studia z zakresu nauk handlowych oraz nauk o środowisku. Dotychczas pracowała w Brukseli w kilku stowarzyszeniach europejskich. W ostatnich latach zajmowała stanowisko dyrektora stowarzyszenia Small Business Standards, występując w interesach małych i średnich przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń narodowych w ramach procesów standaryzacji przepisów oraz przydzielania funduszy unijnych.

Nowa dyrektor zarządzająca zastąpi Jana van der Meulena, który piastował fotel w zarządzie CEPE przez ostatnie 15 lat. Obecnie zdecydował o przejściu na emeryturę.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA