a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweGrupa PCC gościła akcjonariuszy na VII Dniu Inwestora

Grupa PCC gościła akcjonariuszy na VII Dniu Inwestora

28 września Grupa PCC gościła swoich akcjonariuszy i obligatariuszy na VII Dniu Inwestora. W wydarzeniu udział wzięło blisko 200 gości.

Grupa PCC VII Dzień Inwestora

Fot. PCCinwestor

Akcjonariusze i obligatariusze Grupy PCC spotkali się w Parku Przemysłowym w Brzegu Dolnym. Dzień Inwestora zorganizowany został przez firmę już po raz siódmy.

Widoczne zmiany

Prezentację firmy w ramach Dnia Inwestora poprowadzili wiceprezes zarządu PCC Rokita Rafał Zdon oraz dyrektor działów badawczych Igor Korczagin. Przybliżyli oni specyfikę działów badawczo-rozwojowych spółek PCC Rokita i PCC EXOL.

Dokonano także podsumowania roku finansowego. Wyniki w spółce PCC EXOL zaprezentował prezes Mirosław Siwirski, zaś w spółce PCC Rokita – wiceprezes Rafał Zdon.

W ramach Dnia Inwestora goście mieli również tradycyjnie okazję zwiedzić teren przemysłowy firmy. Wielu z nich zauważyło zmiany świadczące o tym, że grupa dynamicznie się rozwija.

Okazja, by lepiej poznać biznes

Organizowany przez Grupę PCC Dzień Inwestora to dla akcjonariuszy doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o aktualnych działaniach firmy, zapoznać się ze zrealizowanymi inwestycjami oraz poznać plany zarządu na najbliższą przyszłość. Uczestnicy mają okazję porozmawiać z członkami zarządu i poznać firmę bliżej.

Źródło: PCC Rokita

Dowiedz się więcej o firmie