REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa PCC gościła akcjonariuszy na VII Dniu Inwestora

28 września Grupa PCC gościła swoich akcjonariuszy i obligatariuszy na VII Dniu Inwestora. W wydarzeniu udział wzięło blisko 200 gości.

Grupa PCC VII Dzień Inwestora

Fot. PCCinwestor

Akcjonariusze i obligatariusze Grupy PCC spotkali się w Parku Przemysłowym w Brzegu Dolnym. Dzień Inwestora zorganizowany został przez firmę już po raz siódmy.

Widoczne zmiany

Prezentację firmy w ramach Dnia Inwestora poprowadzili wiceprezes zarządu PCC Rokita Rafał Zdon oraz dyrektor działów badawczych Igor Korczagin. Przybliżyli oni specyfikę działów badawczo-rozwojowych spółek PCC Rokita i PCC EXOL.

Dokonano także podsumowania roku finansowego. Wyniki w spółce PCC EXOL zaprezentował prezes Mirosław Siwirski, zaś w spółce PCC Rokita – wiceprezes Rafał Zdon.

W ramach Dnia Inwestora goście mieli również tradycyjnie okazję zwiedzić teren przemysłowy firmy. Wielu z nich zauważyło zmiany świadczące o tym, że grupa dynamicznie się rozwija.

Okazja, by lepiej poznać biznes

Organizowany przez Grupę PCC Dzień Inwestora to dla akcjonariuszy doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o aktualnych działaniach firmy, zapoznać się ze zrealizowanymi inwestycjami oraz poznać plany zarządu na najbliższą przyszłość. Uczestnicy mają okazję porozmawiać z członkami zarządu i poznać firmę bliżej.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA