REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jaguar nagrodził BASF Coatings

Oddział BASF Coatings otrzymał prestiżowe wyróżnienie od firmy Jaguar Land Rover. Nagroda Customer First Recogniction Award została przyznana za dbałość o potrzeby klienta.

Jaguar BASF Coatings nagroda

Fot. arch. Jaguar Land Rover

Nagroda Customer First jest wręczana partnerom, którzy najlepiej realizują podstawowe zasady Jaguara dotyczące obsługi klienta. Należą do nich indywidualne podejście, transparentność, bezproblemowa współpraca i niezawodność. Statuetkę otrzymują firmy, które klienta stawiają zawsze na pierwszym miejscu.

Wsparcie na wielu polach

BASF Coatings wspiera koncern Jaguar Land Rover, łącząc innowacyjne procesy lakiernicze ze specjalnymi pigmentami i technologiami. Oprócz tego firma oferuje Jaguarowi wsparcie bezpośrednio w zakładach produkcyjnych oraz jest zaangażowana w projekty związane z ochroną środowiska, jak choćby ten dotyczący recyklingu tworzyw sztucznych.

Już od pierwszego dnia łączy nas doskonała współpraca. Ogromnie cieszymy się z nagrody oraz z tego, że docenione zostały nasze działania jako dostawcy farb dla Jaguara

– komentuje Paul Flavell, doradca klienta JLR w firmie BASF.

15 nagród w podziękowaniu za współpracę

Nagrody Jaguar Land Rover wręczone zostały w trakcie ceremonii w luksusowym hotelu Foxhill Manor w Broadway w hrabstwie Worcestershire w Wielkiej Brytanii. Łącznie – w podziękowaniu za udaną współpracę oraz cenny wkład w pracę firmy – przyznano 15 nagród Global Purchasing Excellence Awards.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA