a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweJaguar nagrodził BASF Coatings

Jaguar nagrodził BASF Coatings

Oddział BASF Coatings otrzymał prestiżowe wyróżnienie od firmy Jaguar Land Rover. Nagroda Customer First Recogniction Award została przyznana za dbałość o potrzeby klienta.

Jaguar BASF Coatings nagroda

Fot. arch. Jaguar Land Rover

Nagroda Customer First jest wręczana partnerom, którzy najlepiej realizują podstawowe zasady Jaguara dotyczące obsługi klienta. Należą do nich indywidualne podejście, transparentność, bezproblemowa współpraca i niezawodność. Statuetkę otrzymują firmy, które klienta stawiają zawsze na pierwszym miejscu.

Wsparcie na wielu polach

BASF Coatings wspiera koncern Jaguar Land Rover, łącząc innowacyjne procesy lakiernicze ze specjalnymi pigmentami i technologiami. Oprócz tego firma oferuje Jaguarowi wsparcie bezpośrednio w zakładach produkcyjnych oraz jest zaangażowana w projekty związane z ochroną środowiska, jak choćby ten dotyczący recyklingu tworzyw sztucznych.

Już od pierwszego dnia łączy nas doskonała współpraca. Ogromnie cieszymy się z nagrody oraz z tego, że docenione zostały nasze działania jako dostawcy farb dla Jaguara

– komentuje Paul Flavell, doradca klienta JLR w firmie BASF.

15 nagród w podziękowaniu za współpracę

Nagrody Jaguar Land Rover wręczone zostały w trakcie ceremonii w luksusowym hotelu Foxhill Manor w Broadway w hrabstwie Worcestershire w Wielkiej Brytanii. Łącznie – w podziękowaniu za udaną współpracę oraz cenny wkład w pracę firmy – przyznano 15 nagród Global Purchasing Excellence Awards.

Źródło: BASF